Początki naszej historii sięgają kwietnia 1989 roku, to właśnie wtedy nastąpił początek naszej drogi, a wraz z nią sklep przy ulicy Partyzantów w Gdańsku. 

Naszą firmę stworzyli przede wszystkim ludzie, którzy aktywnie, z pełnym zaangażowaniem i pasją zdobywali z nami doświadczenie na przestrzeni lat. Od 1989 roku świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wyposażania wszystkich wnętrz w tekstylia. Dzięki wieloletniej obecności na rynku wypracowaliśmy sobie kontakty z gronem architektów, deweloperów oraz dekoratorów wnętrz z którymi współpracujemy aranżując wnętrza do ich projektów. Bazując na doświadczeniu profesjonalistów i fachowców, rozpoczęliśmy współprace zarówno przy małych jak i dużych obiektach użytkowania publicznego, nie zapominając oczywiście o domach Naszych Klientów. Będą pionierem na Polskim rynku, jako pierwsi otrzymaliśmy dostęp do tkanin technicznych, które pomogły nam wejść między innymi na rynek stoczniowy. 
Od 30 lat, importujemy i tworzymy konfekcje dekoracyjne z najwyższej jakości tkanin, współpracując jedynie z renomowanymi firmami ceniącymi sobie 100% jakości, którą doceniają Klienci. Nasze tkaniny są nie tylko piękne ale również łatwe w pielęgnacji. Wyróżnia nas również to, że w naszej ofercie posiadamy największą gamę wzorów i kolorów na rynku, przez co zawsze znajdujemy rozwiązania dekoracyjne dla każdego wnętrza. Od samego początku, braliśmy udział w światowych targach wyposażenia wnętrz (m.in Paryż, Mediolan, Szanghaj), pod okiem najlepszych Designerów, mieliśmy okazję poznawać a następnie wprowadzać aktualne trendy do naszej oferty. 

Z wielką przyjemnością pomożemy Państwu w stworzeniu wnętrz, które staną się oazą komfortu.